Optimus scholen

Team

Angela Janssen

Leerkracht groep 1-2a

Werkdagen: ma, di, wo, do (om de week), vr

Jolanda van Leuken

Leerkracht groep 1-2b

Werkdagen: di, wo, do (om de week) vr

Ilse Claessens

Leerkracht groep 1-2a 1-2b

Werkdagen: ma (1-2b) en do (1-2a of 1-2b)

Vera van den Ham

Leerkracht groep 1-2c

Werkdagen: maandag t/m donderdag

Wineke Kusters

Leerkracht groep 1-2d

Werkdagen: maandag, dinsdag, vrijdag

Anita Bus

Leerkracht groep 1-2c en 1-2d

Werkdagen: wo en do (1-2d) vr (1-2c)

Loes Mehlkop

Leerkracht unit 1-2 (vervanging)

Werkdagen: donderdag

Hanne Wijnakker

Leerkracht unit 3-4

Werkdagen: maandag t/m donderdag

Judith Ebben-Schuurs

Leerkracht unit 3-4

Werkdagen: maandag, woensdag,donderdag, vrijdag

Petra de Kleijn

Leerkracht unit 3-4

Werkdagen: maandag, dinsdag, donderdag, vrijdag

Judith Stassen-Liefrink

Leerkracht unit 3-4

Werkdagen: dinsdag t/m donderdag

Anneke Nabuurs

Leerkracht unit 3-4

Werkdagen: dinsdag, donderdag, vrijdag

Marianne van den Boomen

Leerkracht unit 3-4

Werkdagen: woensdag (vervanging)

Fieke Schaap

Leerkracht unit 5-6

Werkdagen: maandag en dinsdag (vervanging)

Djenny van den Heuvel

Leerkracht unit 5-6

Werkdagen: maandag, dinsdag en donderdag

Ria Barten

Leerkracht unit 5-6

Werkdagen: woensdag, donderdag en vrijdag

Maartje Zoon

Leerkracht unit 5-6

Werkdagen: maandag t/m vrijdag

Anke Derickx

Leerkracht unit 5-6

Werkdagen: maandag, donderdag, vrijdag

Emma Rutten

Leerkracht unit 5-6

Werkdagen: dinsdag t/m donderdag

Manon van den Kerkhof

Leerkracht unit 7-8

Werkdagen: maandag t/m vrijdag

Elles Janssen

Leerkracht unit 7-8

Werkdagen: maandag tm vrijdag

Jasper van Raaij

Leerkracht unit 7-8

Werkdagen: maandag t/m woensdag

Inge Janssen

Leerkracht unit 7-8

Werkdagen: maandag en dinsdag

Manon Lambregts

Leerkracht unit 7-8

Werkdagen: woensdag en donderdag

Mariska van der Burgt

Onderwijsassistent

Werkdagen: maandag t/m donderdag

Cindy de Heuvel-Willems

Onderwijsassistent

Werkdagen: maandag, dinsdag, donderdag, vrijdag

Stijn Toonen

Onderwijsassistent

Werkdagen: maandag t/m vrijdag

Annemarie v Ingen Schenau

Vakleerkracht techniek

Werkdagen: vrijdag

Sjack Esmyer

Vakkracht muziek

Werkdagen: vrijdag

Astrid Nabuurs

Vakleerkracht beeldend

Werkdagen: vrijdag

Jaap Heijnen

Vakleerkracht gym unit 3-4, 5-6 en 7-8

Werkdagen: dinsdag en donderdag

Bono Barten

Vakleerkracht gym unit 3-4, 5-6 en 7-8

Werkdagen: dinsdag- en donderdagochtend

Femke Meijer

Vakleerkracht gym unit 1-2

Werkdagen: woensdag

Janneke Vloet

Intern begeleider unit 1-2 en 3-4

Werkdagen: maandag, dinsdag, donderdag

Marijke Boumans

Administratie

Werkdagen: maandag, dinsdag, woensdag, vrijdag

Frank Beenen

Conciërge

Werkdagen: maandag t/m vrijdag

Jolanda Schoeber

Teamleider opvang

Werkdagen: maandag, dinsdag, donderdag, vrijdag

Marga Janssen

Directeur

Werkdagen: maandag t/m donderdag